ERJ-P08F7153V
MFR.Part #
ERJ-P08F7153V
JLCPCB Part #
C4139725
Description
-55℃~+155℃ 660mW 715kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS