ERJ-P08F7150V
MFR.Part #
ERJ-P08F7150V
JLCPCB Part #
C4126262
Description
-55℃~+155℃ 660mW 715Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS