ERJ-P08F69R8V
MFR.Part #
ERJ-P08F69R8V
JLCPCB Part #
C4205497
Description
-55℃~+155℃ 660mW 69.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS