ERJ-P08F68R0V
MFR.Part #
ERJ-P08F68R0V
JLCPCB Part #
C4107527
Description
-55℃~+155℃ 660mW 68Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS