ERJ-P08F6811V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P08F6811V
JLCPCB Part #
C4282904
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 6.81kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS