ERJ-P08F6653V
MFR.Part #
ERJ-P08F6653V
JLCPCB Part #
C4085212
Description
-55℃~+155℃ 660mW 665kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS