ERJ-P08F6651V
MFR.Part #
ERJ-P08F6651V
JLCPCB Part #
C4066632
Description
-55℃~+155℃ 6.65kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS