ERJ-P08F6650V
MFR.Part #
ERJ-P08F6650V
JLCPCB Part #
C4316819
Description
-55℃~+155℃ 660mW 665Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS