ERJ-P08F6490V
MFR.Part #
ERJ-P08F6490V
JLCPCB Part #
C4245875
Description
-55℃~+155℃ 649Ω 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS