ERJ-P08F63R4V
MFR.Part #
ERJ-P08F63R4V
JLCPCB Part #
C4217136
Description
-55℃~+155℃ 63.4Ω 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS