ERJ-P08F5623V
MFR.Part #
ERJ-P08F5623V
JLCPCB Part #
C3990758
Description
-55℃~+155℃ 562kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS