ERJ-P08F5602V
MFR.Part #
ERJ-P08F5602V
JLCPCB Part #
C4064870
Description
-55℃~+155℃ 56kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS