ERJ-P08F5491V
MFR.Part #
ERJ-P08F5491V
JLCPCB Part #
C4207229
Description
-55℃~+155℃ 5.49kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS