ERJ-P08F49R9V
MFR.Part #
ERJ-P08F49R9V
JLCPCB Part #
C4308208
Description
-55℃~+155℃ 49.9Ω 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS