ERJ-P08F4701V
MFR.Part #
ERJ-P08F4701V
JLCPCB Part #
C4044136
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS