ERJ-P08F4422V
MFR.Part #
ERJ-P08F4422V
JLCPCB Part #
C3948406
Description
-55℃~+155℃ 44.2kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS