ERJ-P08F4321V
MFR.Part #
ERJ-P08F4321V
JLCPCB Part #
C4344923
Description
-55℃~+155℃ 4.32kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS