ERJ-P08F42R2V
MFR.Part #
ERJ-P08F42R2V
JLCPCB Part #
C4115946
Description
-55℃~+155℃ 42.2Ω 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS