ERJ-P08F4022V
MFR.Part #
ERJ-P08F4022V
JLCPCB Part #
C3934332
Description
-55℃~+155℃ 40.2kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS