ERJ-P08F3653V
MFR.Part #
ERJ-P08F3653V
JLCPCB Part #
C6614495
Description
-55℃~+155℃ 365kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS