ERJ-P08F3600V
MFR.Part #
ERJ-P08F3600V
JLCPCB Part #
C3967517
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS