ERJ-P08F3482V
MFR.Part #
ERJ-P08F3482V
JLCPCB Part #
C4208667
Description
-55℃~+155℃ 34.8kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS