ERJ-P08F3300V
MFR.Part #
ERJ-P08F3300V
JLCPCB Part #
C4124717
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 500V 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS