ERJ-P08F3001V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P08F3001V
JLCPCB Part #
C4100807
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 3kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS