ERJ-P08F3000V
MFR.Part #
ERJ-P08F3000V
JLCPCB Part #
C4138231
Description
-55℃~+155℃ 300Ω 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS