ERJ-P08F2742V
MFR.Part #
ERJ-P08F2742V
JLCPCB Part #
C4015120
Description
-55℃~+155℃ 27.4kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS