ERJ-P08F2672V
MFR.Part #
ERJ-P08F2672V
JLCPCB Part #
C4136506
Description
-55℃~+155℃ 26.7kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS