ERJ-P08F2671V
MFR.Part #
ERJ-P08F2671V
JLCPCB Part #
C4274739
Description
-55℃~+155℃ 2.67kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS