ERJ-P08F2612V
MFR.Part #
ERJ-P08F2612V
JLCPCB Part #
C4257143
Description
-55℃~+155℃ 26.1kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS