ERJ-P08F2553V
MFR.Part #
ERJ-P08F2553V
JLCPCB Part #
C4148515
Description
-55℃~+155℃ 255kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS