ERJ-P08F2203V
MFR.Part #
ERJ-P08F2203V
JLCPCB Part #
C4239367
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS