ERJ-P08F21R5V
MFR.Part #
ERJ-P08F21R5V
JLCPCB Part #
C4193536
Description
-55℃~+155℃ 21.5Ω 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS