ERJ-P08F1820V
MFR.Part #
ERJ-P08F1820V
JLCPCB Part #
C4301861
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS