ERJ-P08F1782V
MFR.Part #
ERJ-P08F1782V
JLCPCB Part #
C3912060
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS