ERJ-P08F13R7V
MFR.Part #
ERJ-P08F13R7V
JLCPCB Part #
C4252889
Description
-55℃~+155℃ 13.7Ω 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS