ERJ-P08F1131V
MFR.Part #
ERJ-P08F1131V
JLCPCB Part #
C3950275
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS