ERJ-P08F1130V
MFR.Part #
ERJ-P08F1130V
JLCPCB Part #
C4331767
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS