ERJ-P08F1102V
MFR.Part #
ERJ-P08F1102V
JLCPCB Part #
C4261004
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS