ERJ-P08F1020V
MFR.Part #
ERJ-P08F1020V
JLCPCB Part #
C4049282
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS