ERJ-P08F1002V
MFR.Part #
ERJ-P08F1002V
JLCPCB Part #
C3929235
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 500V 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS