ERJ-P08F1000V
MFR.Part #
ERJ-P08F1000V
JLCPCB Part #
C4195341
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 500V 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS