ERJ-P08D9102V
MFR.Part #
ERJ-P08D9102V
JLCPCB Part #
C4116627
Description
-55℃~+155℃ 660mW 91kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS