ERJ-P08D8063V
MFR.Part #
ERJ-P08D8063V
JLCPCB Part #
C4022551
Description
-55℃~+155℃ 660mW 806kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS