ERJ-P08D7683V
MFR.Part #
ERJ-P08D7683V
JLCPCB Part #
C3931691
Description
-55℃~+155℃ 660mW 768kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS