ERJ-P08D7682V
MFR.Part #
ERJ-P08D7682V
JLCPCB Part #
C4552635
Description
-55℃~+155℃ 660mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS