ERJ-P08D75R0V
MFR.Part #
ERJ-P08D75R0V
JLCPCB Part #
C3935180
Description
-55℃~+155℃ 660mW 75Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS