ERJ-P08D7501V
MFR.Part #
ERJ-P08D7501V
JLCPCB Part #
C4197645
Description
-55℃~+155℃ 660mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS