ERJ-P08D68R0V
MFR.Part #
ERJ-P08D68R0V
JLCPCB Part #
C4022083
Description
-55℃~+155℃ 660mW 68Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS