ERJ-P08D6193V
MFR.Part #
ERJ-P08D6193V
JLCPCB Part #
C3947275
Description
-55℃~+155℃ 619kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS