ERJ-P08D5900V
MFR.Part #
ERJ-P08D5900V
JLCPCB Part #
C3917438
Description
-55℃~+155℃ 590Ω 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS